Меню сайту

Розділи новин
Новини Церкви [418]
Українці в Португалії [19]
Новини Чину св. Василія Великого [33]
Новини Церкви в Португалії [1]

Календар новин
«  Травень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Форма входу

Пошук

Пожертва

Друзі сайту

Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 475



В онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гiсть · RSS 27.04.2024, 14:07

Головна » 2010 » Травень » 31 » КІНЕЦЬ СВІТУ ПОЧИНАЄТЬСЯ ТАМ, ДЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ЛЮДЯНІСТЬ
КІНЕЦЬ СВІТУ ПОЧИНАЄТЬСЯ ТАМ, ДЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ЛЮДЯНІСТЬ
18:47
Днями в Італії виходить в прокат фільм «Дорога», знятий за однойменним романом Кормака Маккарті австралійським режисером Джоном Хіллкоутом.
Стрічка розповідає про батька і сина, що мандрують по землі, яка пережила апокаліптичні природні катаклізми, що знищили цивілізацію. Крім того, вимерли тварини і рослини, тому більшість з тих людей, які вижили, перетворилися на канібалів. Батько і син намагаються вціліти в цьому пеклі і не втратити людяність.
У головних ролях знялися американський актор Вігго Мортенсен, популярність до якого прийшла завдяки ролі Арагорна в трилогії «Володар перснів», і тринадцятирічний Коді Сміт-Макфі.
У США фільм не отримав теплого прийому через відсутність у ньому звичних спецефектів, а своєю натуральністю картина виходить за рамки типових постапокаліптичних фільмів, таких як «2012» і «Післязавтра». Цього разу апокаліпсис не служить приводом для захоплюючого і видовищного бойовика, а показує людську трагедію.
Автори фільму не підготували жодних спецефектів, тому що все, що можна було підірвати і зруйнувати, вже зруйновано. В даному випадку апокаліпсис - не видовище. Кінець світу, на думку авторів, починається там, де закінчується людяність. Як фільм, так і роман Маккарті, відомого за книгою «Старим тут не місце», досліджують нелегку тему насильства в американському суспільстві. У картині помітний символізм, властивий вестернам і фільмам про освоєння Дикого Заходу: мандруюча неосяжними просторами сім'я у пошуках кращого життя, візок з супермаркету з вбогими пожитками, смерть одного з батьків (типовий чинник природного відбору, властивого освоєнню нових земель), - все це нагадує каравани перших переселенців. Але якщо у вестернах йшлося про початок нової епохи в житті людства, про створення нового світу, повного надії, то в цьому фільмі дорога, що увійшла до назви картини, вимощена асфальтом у вибоїнах, як символ вимираючої цивілізації, що вибрала дорогу насильства.
За матеріалами: Радіо Ватикан
Категорія: Новини Церкви | Переглядів: 800 | Додав: osbmpt1
Українська Греко-Католицька Церква Різдва Пресвятої Богородиці м. Лісабон Португалія