Меню сайту

Розділи новин
Новини Церкви [418]
Українці в Португалії [19]
Новини Чину св. Василія Великого [33]
Новини Церкви в Португалії [1]

Календар новин
«  Липень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Форма входу

Пошук

Пожертва

Друзі сайту

Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 468В онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гiсть · RSS 23.02.2018, 14:14

Головна » 2012 » Липень » 12 » XІІ РИМСЬКА ГЕНЕРАЛЬНА КАПІТУЛА ОБРАЛА ПРОТОАРХИМАНДРИТА ТА ЙОГО РАДНИКІВ
XІІ РИМСЬКА ГЕНЕРАЛЬНА КАПІТУЛА ОБРАЛА ПРОТОАРХИМАНДРИТА ТА ЙОГО РАДНИКІВ
09:31
У вівторок, 10 липня, Генеральна Капітула, до якої входять ченці-делегати з десяти Провінцій Чину, обрала Протоархимандрита, Генерального Вікарія та Головних Радників Василіянського Чину Святого Йосафата.
Як вже повідомлялося, Протоархимандритом Василіянського Чину Святого Йосафата обрано о. Ґенезія Віомара, ЧСВВ, який до цього часу був Протоігуменом Василіянського Чину у Бразилії.
Отець Ґенезій прийняв вибір Капітули та після складення приписаної Статутом Василіянського Чину присяги перейняв головування на Капітулі.
Протоархимандрит є Ієрархом у Василіянському Чині. Він представляє Чин перед Вселенською Церквою і суспільством, є законним представником Чину і має владу управління як у внутрішній, так і у зовнішній сферах, щодо всіх ченців і всього того, що стосується духовного та організаційного управління всіх Провінцій і чернечих Осідків Чину, згідно з нормами загального права і Статуту Василіянського Чину.
Обравши нового Протоархимандрита, Генеральна Капітула здійснила важливий вибір для Василіянського Чину і випрошує у Господа Бога для новообраного Настоятеля всіх потрібних в його служінні ласк. У своїй подальшій праці учасники Капітули обрали чотирьох Головних Радників: отців Йоанікія Чверенчука, Єфрема Кончака, Маврикія Попадюка та Степана Стареправо. З-поміж цих Радників було обрано Генерального Вікарія о. Йоанікій Чверенчук.
 
                            
o. Йоанікій Чверенчук, ЧСВВ                                    о. Єфрем Кончак, ЧСВВ
       Генеральний Вікарій                                                   Другий Радник
 
                                   
   о. Маврикій Попадюк, ЧСВВ                           о. Степан Стареправо, ЧСВВ
             Третій Радник                                                     Четвертий Радник
 
Головні Радники становлять Раду Протоархимандрита. Вони проживають у Римі і в справах, які стосуються керівництва Чину, підпорядковуються виключно Протоархимандриту. Перш, ніж приймати визначні рішення у справах Чину, Протоархимандрит – як це приписує Статут ЧСВВ – радиться або просить згоди у своєї Ради. Головні Радники займають важливу і відповідальну роль у керуванні Протоархимандритом Василіянського Чину.
Особливу роль серед Головних Радників відіграє Генеральний Вікарій, який є першим з-посеред цих Радників. Його головне завдання – заступати Протоархимандрита, коли він перешкоджений у виконанні свого уряду, а також від імені Протоархимандрита всюди представляти Чин, відповідно до загального церковного правопорядку і Статуту Василіянського Чину.
Крім того, Генеральна Капітула обрала двох заступників Головних Радників – о. Луїс Касіяно і о. Маркіян Ґрешко.
Генеральна Капітула складає подяку, насамперед, Господу Богу за провід Святого Духа в обранні важливих урядів у Василіянському Чині, а також усім ченцям Чину, за їхні молитви в намірі якнайкращого проведення Капітули.
 
о. Франціск Онисько ЧСВВ
Асистент Секретаря Генеральної Капітули
Категорія: Новини Чину св. Василія Великого | Переглядів: 519 | Додав: osbmpt1
Українська Греко-Католицька Церква Різдва Пресвятої Богородиці м. Лісабон Португалія